Ważny komunikat!

Szanowni wilczkowi Rodzice i Opiekunowie,

Minęło siedem tygodni odkąd wspólnie trwamy w boiskowej absencji. Mimo, iż nie mogliśmy normalnie trenować dostrzegliśmy wielką determinację „naszych” Wilczków, aby pozostać w sportowej formie. Cieszymy się, że swojej strony mogliśmy wesprzeć indywidualny proces treningowy…😊 Mamy nadzieję, że przesyłane treningi, zamieszczane filmy szkoleniowe jak również realizowane w ostatnim czasie zajęcia on-line wpłynęły i wpływają z jednej strony na stały kontakt z akademią a z drugiej możliwość sportowej i piłkarskiej realizacji zadań.

Jak już wszyscy wiemy pojawiło się „światełko w tunelu” dające możliwość treningów w małych grupach. My również przygotowujemy się na taką ewentualność. Niewiadomych związanych z komunikatem Rządu jest cały czas zbyt dużo, nie mniej jednak wypracowujemy plan stopniowego i bezpiecznego powrotu do normalnych zajęć. Wciąż czekamy na decyzje administracyjne podmiotów dotyczące wykorzystania boisk treningowych, z których na co dzień nasza akademia korzysta. Obserwujemy i czekamy na więcej konkretów z tym związanych, abyśmy mogli w pełni odpowiedzialnie ziścić plan powrotu do normalności.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy mimo trudnego czasu wsparli finansowo akademię i uiszczali składki członkowskie. Dziękujemy za dotychczasowe oznaki sympatii i solidarności. Dzięki tym gestom z dużym optymizmem patrzymy w przyszłość. DZIĘKUJEMY! RAZEM TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Be a Star FA